Grote antieke vernikkelde kruideniers dispenser voor tafelolie. Circa 1920. Afmeting: 85 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.
Oud emaille reclamebord van de A.N.W.B. - K.NA.C. Zuidsleen. Afmeting: 99 x 40 cm. In redelijk/goede conditie.
Twee zeer grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Café - Thé, J.A. Laane en Zn. + Electra Koffiebranderij, Stadskanaal. Afmeting: 52 - 70 cm. In redelijke staat.
Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Circa 1915 - 1930. Eén maal Jan de Ruyter tabak Uithoorn. Eén maal koffie/thee/cacao Groningen. Eén maal V.S. Medicinale pepermunt. Eén maal Senzora chocolade poeder Deve...
Lot van zes antieke voorraadblikken. Divers. 1900 - 1940. Afmeting: 12 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Hille's Beschuit, 1920. Gulden Vlies Sigaren Fabrieken, 1900 - 1925. Afmeting: 42 x 30 x 27 cm / 28 x 56 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen, Simplex No. 6. Gietijzer met vernikkeld messing en adelaar bovenop. Afmeting: 60 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.
Lot authentieke antieke decoratieve kruideniers kaas objecten. Bestaande uit: Vier deco kazen, 1930 + kaassnijder + lithografieën kaasvoorstelling. Afmeting: 38 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude emaille/litho reclameborden. Bestaande uit: Lithografie, blik, Duitsland, circa 1910, Hitchinson Gummiabsätze + dubbelzijdig emaille Lyons Tea, bijgeschilderd + Kweekers Zoete Most, bijgesch...
Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Koffie Hag. Circa 1930. Bestaande uit: Blik met nog vacuum verpakte inhoud. Koffiemolen 'Wie proeft die roemt'. Glazen reclamebord. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Grote antieke vernikkelde koperen kruideniers dispenser vol met koffie en erwten. Circa 1910. Afmeting: 70 x 45 x 80 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil kassa met vernikkelt messing sierwerk, opbergvak en lade. Met accessoires. Circa 1915. Afmeting: 23 x 48 x 37 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers objecten met reclame. Onder andere: Gelithografeerde kaasblikken, koekblik, klokje et cetera. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse oude/antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Maggi, Honig, Toffee de Luxe. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers reclame objecten. Onder andere: Gipsen eieren in rek, decoratie + reclame artikelen in doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: V.S. Pepermunt, Koek & Banket R.J. de Kroes + theebus. Afmeting: 24 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van negen reclame asbakken + twee reclame kleingeld toonbank bakken + sigarensnijder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gipsen apotheker balie pop. Circa 1930. Handbeschilderd. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.
Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke tabak/reclame. Eén maal Uiltje Sigaren, keramieken tabakspot. Eén maal Van Nelle, reclame pop. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Drie antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 76 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke Hollandse schoolplaten. Divers. Afmeting: 80 - 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands aap-noot-mies schoolbord + kinderschoolbank met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 106 x 94 cm / 60 x 112 x 65 cm. In goede staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Thee, cacao, pepermunt. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Beschuit, Van Rossum's Tabak, Kahrel's Thee, De Wiljes Koffie en Thee. Afmeting: 48 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: Smarius + twee maal Ark's beschuit. Afmeting: 41 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke blikken kruideniers voorraadblikken. Eén maal Duitse Kaffee + H. Smith-Groningen. Afmeting: 60 - 64 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken voor tabak. Onder meer: Poorters Tabak + Guldens Baai + van Rossum's Taba. Afmeting: 50 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Ronning Kaffee. Kruideniers etalage kastje met inhoud. Divers. Afmeting: 35 x 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek aap-noot-mies kinderschoolborden. Zes maal diverse dozen vol papieren letters voor aap-noot-mies. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.
50-er Jaren Hollandse houten bus met reclame 'Kaveewee, in de lucht, te land, ter zee'. Heros gemerkt op wielen. Afmeting: 16,5 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Elf stuks antieke voorraadblikken met diverse reclame. Onder andere: Koffie, cacao, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee boekensteunen van Hofnar Sigaren en één asbak met uil rookt 'Uiltje'. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Eénentwintig oude/antieke cacao blikken. Onder andere zeldzame Kwatta et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke kruideniersblikken. Onder andere: Verkade Toffee, van Melle's Toffee, Goldstar Toffee, Excellent. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met éénentwintig antieke voorraadblikken. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde apothekers gaper. Gesigneerd Fecit K.M.T. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot antieke jeneverflessen, Grolsch, limonade siroop et cetera. Met reclame. Sommige nog vol!! In doos. Afmeting: 38 x 50 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorraadblikken met reclame. Onder andere: Toffee's et cetera. Leuk lot! Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude/antieke voorraadblikken/potten met reclame. Onder andere: Jam, koffie, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Onder andere: V.S. Pepermunt. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van acht blikken reclameborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: IJsseldijks Thee, V.S. Pepermunt, Van Heuff Koffie-Thee. Afmeting: 34 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot antieke verpakkingen met of zonder inhoud. Onder meer levensmiddelen et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke diverse voorraadblikken met reclame. 20e Eeuw. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Groot lot divers kruideniers antiek. Onder andere: Blikken, emaille et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.
Antiek kruidenierskastje. Circa 1900. Diverse inhoud, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 34 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Kleine Duitse porseleinen kinderkoffiemolen. Circa 1930. Afmeting: 15,5 x 6 x 5 cm. In goede staat.
Oude communistische Chinese affiche met Mao Tse Tung. Vergeeld. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.
Blikken reclamebord met standaard. Circa 1930 - 1940. Holland - America Line. Ontwerp Alphons Pullaert België. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
50-er / 60-er Jaren emaille reclamebord USA. Passing Show signetten, Cork Tipped Virginia. Afmeting: 42 x 24 cm. In goede staat.
30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.
Oude AGFA Film emaille reclamebord. Photo Goods. Door schilder Schmidt Bellheim. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 26 cm. In goede staat.
Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.
Hollands handingeschilderd reclame ontwerp. F. v/d Meulen poelier. Circa 1930. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 75 x 96 cm. In goede staat.
Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde 30-er jaren Art Deco schilderijen met oldtimers. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Groot Duits antiek schoenmakers hout beschilderd reclamebord. Circa 1910. Met de tekst: 'Von Norden, Osten, Süden, Westen besohlt mein Meester am besten'. Afmeting: 185 x 58 cm. In goede staat.
Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse kartonnen gelithografeerde Adler reclame voor Instrumente und Saiten. Circa 1930. Afmeting: 47 x 34 cm. In zeer goede staat.