Duitse Meissen porseleinen schaal. Met handgeschilderd roze rozen decor en gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eerste keus. Afmeting: 3,5 - 28 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde vaas met figuren in landschap + goud decor. Blindmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Eén vaas scherf gelijmd. Eén vaas chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met rondom 17e - 18e eeuws slagveld decor . Handgeschilderd. Circa 1900. Haarlijn kopje. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Meissen porseleinen inktpot op onderschotel. Circa 1900. Met goud + figuren decor. In Rococo-stijl. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...
Zeldzame 19e eeuwse handbeschilderde Sevres porseleinen dekseldoos. Mre Imp Le de Sevres. Met putti en goud decor. Afmeting: 4,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Uitgebreid oud Duits porseleinen Hutschenreuther eetservies. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: 13 diepe borden, 7 grote borden, 11 ontbijtborden, 12 eierdoppen, 6 kop/schotels, 9 puddingschaaltj...
Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes haarlijnen, verder goed. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met antiquiteiten. Afmeting: 11,5 cm. Gerestaureerde bodemrand. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met zotjes op deksel en florale decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 13 x 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Diep blauw decor, floraal, Geisha's, vleermuizen vogels. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen bolvazen met florale/vlinder/vogel decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met karpers/figuren en goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.
Zes zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Jagers te paard decor. Alle schotels goed, één kopje beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 x 13 cm. ø. In redelijk/g...
Uitgebreid Zweeds Rörstrand eetservies, decor Lotus. Bestaande uit: Soepterrine, 4x dekselschalen, slakom, 4x vleesschalen, broodschaal, 6x soepkommen, 2x juskommen, botervloot, 6x koffie/theekoppen, ...
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi theebus, 18e eeuw, met floraal/vogels/insecten decor + vaasje met groen glazuur, met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 11 cm ø / 11,5 x 8,5 ...
Zeldzame 19e eeuwse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In redelijke staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Oud polychrome tegeltableau. 9-Pas met katten voorstelling. Randschade. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen pagode figuur met bewegende handen en hoofd. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 25 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen tafelbel met opgewerkte florale+insecten decor. Circa 1900. Chips. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Originele antieke Rosenburg dekselvaas met florale decor. Den Haag. Schilder Z.B. W34G. Circa 1915. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.