Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G
Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.
Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø
Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø
Antieke Chinees porseleinen penselenpot Quing Dynastie met figuren te paard , in goede originele staat 13x9,5cm
Twee kapitale antieke Chinees porseleinen vazen 18e 19e eeuws, met familie Roze decor, gouddecor, bloemen vlinders en vogels, in goede staat 35,5x18,5cm
Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm
Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900, gemerkt met floraal decor rondom en en vleermuizen binnenin(haarlijn bodem) 7x15,5øCond:R/G
Vijf delig antiek Delfts kaststel, 3 dekselvazen en 2 vazen, gemerkt de lampetkan 18e-19e eeuws met floraal decor. In goede staat 27-40cm
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G
Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G
Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G
Stadt Meissen porselein serviesgoed omstreeks 1930 drie dekselterrines en 12 borden (zes diepe en 6 platte borden, beschilderd met floraal en gouddecor 24-33cm Cond:G
Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G
Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R
Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G
Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R
Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G
Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G
Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G
Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R
Chinees porseleinen klapmuts kom 17-18e eeuw met zilveren beugel, landschap, figuren en coulissen decor 5,3x14,2ø cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm
Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...
Divers antiek serviesgoed kop en schotels met roofvogel of papagaai decor omstreeks 1880 craquele en minimale chip 4 kop en schotels Kutani porselein 5x9,8ø Cond:R/G
Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G
Chinees porseleinen Kang Xy bord 17e -18e eeuws met floraal en paradijsvogel decor, coulissen en geschulpte omranding(oude haarlijn) 26,7ø Cond:R
Zeldzame antieke Chinese keramieken kruik met drakendecor 19e eeuw of ouder 21cm Cond:G
Zeer vroege Chinees porseleinen kom (16e-17e eeuws) met ruiter te paard decor, randschade en haarscheur 6,5x15,5cm Cond:R
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G
Negentiende eeuws beschilderd wandrek met diverse kop en schotels Petrus Regout Maastricht chip mogelijk 65x94x9cm Cond:G
Twee grote zeldzame Chinees porseleinen octagonale borden met landschapsdecor(oude haarlijn en randglazuurschades 33,8x33,8cm Cond:R
Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G
Twee antieke Chinese porseleinen vazen omstreeks 1900 met bloesemtak decor 25,4cm Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G
Twee delen antiek Chinees familie Rose porselein 18e-19e eeuw, trekpotje met rondom figurendecor, kommetje met figurendecor 4,2-12,9cm Cond:G
Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G