Oude Chinese bronzen wierookbrander + glazen theepot met cloisonne. Wierookbrander bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee kleine messing Jugendstil-stijl fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse bronzen Empire wandkandelaren met pauwen. Eén professionele restauratie. Afmeting: 22 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse messing theelicht met theekan. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1920. Afmeting: 21 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke plated stijgbeugels. Gesigneerd Eberle. Met gravures. Afmeting: 14 x 2 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd ijzeren kruis met opschrift en vergulding. 19e Eeuw. Afmeting: 71 x 28 x 1 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten houtgesneden Schwarzwalder boekensteun met fazant en vos. Oortjes beschadigd. Afmeting: 11 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.
Antiek Engels vernikkeld scheepskompas. Eerste helft 20e eeuw. London + NTH Shields. B. 4950. Oxydatie. Afmeting: 24 x 25 x 20 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuwse smeedijzeren wildkroon met kettingen en vleeshaken. Afmeting: 55 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse bronzen drie-lichts kaarskandelaren in Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot antiek museaal spandoek 1898. Wilhelminia Je Maintiendrai. Met guirlandes en medailles. Afmeting: 80 cm x 7 mtr. In goede staat.
Grote antieke marmeren tafellamp met bronzen monturen, onder andere adelaarskoppen. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot antiek kopergeslagen Jugendstil tafelstuk met drakenhandvat en vijverpartij met reigers. Circa 1900. Afmeting: 39 x 42 x 37 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse apothekers reiskist met achttien (18) flacons, menglepels, antiseptique verband etc. Circa 1900. Afmeting: 17 x 31 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met zes karaffen en twee glazen. Eén karaf hals gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 26 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Een set vuurvergulde bronzen twee-delige Empire kandelaren. Ook te gebruiken voor één kaars. Vijf bobeches niet origineel. Verder in goede staat. Circa 1820. Afmeting: 27 cm + 46 cm. In redelijk/goede...
Antieke Japanse lakdoos met goud decor. Circa 1900. Met binnenin tien verdeelschalen en vier beschilderde dekseldozen met figuren decors. Afmeting: 13 x 31 x 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.