Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G
Twee prachtige Italiaanse bronzen lampen met onyx basement, griekse dame met vaas, 20e eeuw 60x40øcm. Cond:G
Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G
Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm
Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.
Klein antiek geldkistje omstreeks 1900, van ijzer, boomschors effect+ sleutel. 9x11,2x8,3cm. Cond:G
Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G
Oude Chinese lakwerk snuffbottle met kraanvogel decor en floraal snijwerk, bronzen dop met natuursteen. 8,5cm. Cond:G
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Antieke reisneccesaire in lederen met vergulde messing foudraal, inhoud verzilverd en been, gedateerd 1869 en incribtie: a token from respect from a friend. 9x6øcm. Cond;G
Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.
Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G
Grote oude eikenhout gestoken leeuw met wapenschild, omstreeks 1930, 92cm. Cond:G
Art Deco kersenhouten dekselnaaidoos, met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1930 in zeer goede staat. recentelijk gepolitourd 10x30x20cm. Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse dekseldoos, schildpad met been, 6x14x9cm. Cond:G
Bewerkte kist met korintische zuilen en bogen met intarsia, 20e eeuw, stukjes inleg missen 14x19x15cm. Cond:R/G
Chinese opiumpijp met figurendecor, naar oud voorbeeld, in goede staat 35cm.
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Vier delig bronzen verzilerde bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.
Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.
Twee antieke wandplaquettes met edelherten en damherten decor, Duitsland omstreeks 1900 door: Oskar Pflug 27x37x6cm. Cond;G
Twee mooie tafellampen met chrome en kristalglas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x37cm. Cond;G
Prachtige vroeg 19e eeuwse pallisanderhouten theekist met bandintarsia en benen sleutelplaat op origineel koperen pootje, 17x19x11,5cm. Cond:G
Empire stijl messing hanlamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts, in goede staat, 60x58øcm. Cond;G
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Vergulde antieke bronzen wandlamp omstreeks 1900(kap mist) 27cm. Cond:G
Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Twee delen koperwerk, mahonihouten met messing theestoof en messing kan met roodkoperen com fort, omstreeks 1900 32x36x27cm. en 37x28x18lcm. Cond;G
Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G
Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.
Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Twee antieke Schwarzwald black forest dekseldozen, omstreeks 1890, 1x met druivenrankendecor, 1x koeien in landschap(mogelijk oosters. 20-21cm.
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm. Een klein hoekje van een glasschijf mist.
Bronzen 18e eeuwse kroonluchter voor 6 kaarsen, demontabel, in goede staat 56x50øcm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G
Antieke houtgestoken Schwarzwald kist, omstreeks 1900 met boomstamdecor, in redelijke staat. 37x57x34cm.
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R
Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.
Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kandelaren met onyx, in goede staat 13cm. Cond;G
Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G
Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G
Vooroorlogse Brusselse verzilverde messing Tuba, gemerkt Voglas C. Mahillon Bruxelles, zonder monstuk, 80x50x40cm. Cond:R/G
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen lampenvoet met 2 gezichten en guirlandes, omstreeks 1870, in goede staat 53cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.
Zeventiende eeuws boek, aanwijsing der heilsame politieke gronden en maximen van de republike van Holland en west friesland tot Leiden Rotterdam, door hakkens, in goede originele lederen band. 14x16x2...
Antieke Jugendstil bronzen hanglamp omstreeks 1900, 5 lichts met glazen kappen 58x50øcm. Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Negentiende eeuwse schrijfkist met divers fineer en boulle inleg, monogram, omstreeks 1870, lichte beschadigingen 14x32x23cm. Cond:R/G
Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.
Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Grote vooroorlogse smeedijzeren gong omstreeks 1910, floraal Jugendstil stijl sierwerk, in goede staat 86x53x30cm.
Antieke messing verzilverde tafelopzet, omstreeks 1890, Historisme-Jugendstil, met elfjes en rocailles gedecoreerd. 9-27øcm. Cond:G
Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Negentiende eeuwse metalen geldkist op leeuwenpoten met hengsel, ornamenten en cherubijnkoppen, in goede staat sleutel mist, 42x47x33cm.
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R
Chinese bronsgegoten kom, gemerkt, met drakendecor 21e eeuw 8x14øcm. Cond;G
Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G
Chinees bronzen pot met foohonden koppen, gemerkt, 20e eeuw 9x13,5cm. Cond;G
Oosterse reisikoon in geborduurde etui, China of Tibet, 20e eeuw, verzilverd, 14x10x5cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 35x205cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G
Twee grotere oosterse flacons met cloisonne en messing, 20e eeuw in goede staat 16cm.
Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G
Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G
Antiek perelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G
Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen. 1x paardvorm, 1x florale voorstellingen en tekst(koper armaturen), in goede staat 13cm.
Oude Oosterse benen gebedsmolen, bewerkt met tekens 20e eeuw. 20cm. Cond:G
Chinees bronzen dekseldoos met tekens en wijsheer op deksel, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 17x5,5x9,5cm.
Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G
Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.
Oude Chinese dekseldoos met dieren, bronzen munt en sterrencompas, rood gelakt, 20e eeuw 5x11øcm. 20e eew
Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.
Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.
Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat, maat S, 120cm.