This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Biblia Hebraica 1729
Result: 150 EUR

Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G

2 Boeken Belgische beeldende kunst
Result: 40 EUR

Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.

3 Schilderijen lampen
Starting price 30 EUR

Drie oude koperen schilderij lampen 17-33cm Cond:R

Design lamp, glas
Starting price 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.

Staande schemerlamp
Result: 50 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G

2 Kristallen wandlampen
Starting price 60 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

2 Staande schemerlampen
Starting price 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.

Apparaat in kist
Result: 80 EUR

Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G

Koperen weegschaal
Result: 110 EUR

Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm

5 Delen divers
Starting price 20 EUR

Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G

2 Grijze zuiltjes
Starting price 85 EUR

Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G

2 Grote siervazen
Result: 185 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

2 Bronzen coupes
Starting price 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Kavel tin
Result: 40 EUR

Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G

2 Kraankannen
Result: 35 EUR

Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G

Russische lakwerk doos
Starting price 70 EUR

Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G

Schrijfkist
Starting price 50 EUR

Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G

2 Kistjes
Starting price 100 EUR

Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G

Oude brandblusser
Starting price 30 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Petroleumlamp
Result: 30 EUR

Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø

Schippertje, gebloemde kap
Starting price 60 EUR

Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G

Petroleumlamp van glas
Result: 70 EUR

Prachtige grote Engelse zware kristallen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1900 met patent, amandelgeslepen, 78xø21cm. Cond:G

3 Antieke lampenkappen
Starting price 100 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Gietijzeren haardplaat
Result: 240 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.

Haard voorzet
Result: 200 EUR

Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.

Zwaard in schede
Starting price 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

2 Indonesische krissen
Result: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.

Marine, officiers sabel
Result: 220 EUR

Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G

2 Houten kandelaars met vergulde rand
Starting price 75 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm

2 Kaarskandelaren
Starting price 90 EUR

Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G

2 Messing wandbekers
Starting price 140 EUR

Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G

2 Cloisone vaasje met onderzet
Result: 20 EUR

Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.

Houten inro leeuw
Starting price 220 EUR

Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.

Tinnen schaal, Aziatica
Starting price 100 EUR

Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.

2 Plated schalen
Starting price 30 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Empire stijl tafelstuk
Result: 60 EUR

Empire stijl tafelstuk met porseleinen etagere omstreeks 1870 met kariatijden(compositiemetaal) in goede staat 34x20ø

2 Jugendstil lijsten
Result: 80 EUR

Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900 met latoenkoperen beslag, eenmaal eikenhout met guirlandes en drie aquarellen, en eenmaal notenhout met twee aquarellen, 73x53cm. en 70x60cm. Cond:G

Bronzen tuintafel
Result: 220 EUR

Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G

4 Miniaturen
Result: 170 EUR

Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G

3 Lampenvoeten met damesfiguur
Result: 90 EUR

Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R

2 Boekensteunen olifanten
Result: 125 EUR

Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G

Grote kerkkandelaar
Starting price 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G

Eiken modelcommode
Starting price 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.

Bronzen Neogotisch kistje
Starting price 140 EUR

Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm

2 Houten goudkleurige engelen afkomstig van een koets
Starting price 750 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen afkomstig van een koets. in goede staat 122-124cm

Schoenpoets kistje
Result: 185 EUR

Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G

Zuid-Duitse engel met viool
Starting price 220 EUR

Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G

Engelse houten lantaarn
Starting price 850 EUR

Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G