Grote Duitse antieke tinnen Jugendstil jacht-klepkan met Auerhaan op het deksel. Decor van jacht en sweepslag. gemerkt Imperial Zinn B en G. Licht bedeukt en poten Auerhaan gebroken 38cm. Cond.: R-G
Oude Argentijnse plated dolk, bewerkt met floraal decor en opschrift "induseria Alfaga Argentina La Movediro" ca. 1900 35,5cm. Cond.: G
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G
Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G
Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse kisten: 1x theekist palissander fineer met intarsia "Thé" en 1x schrijfkistje met inktpotje en zandstrooier (mahonie hout). Beide in goede originele staat 10,5x18,5x13cm.
Twee 19e eeuwse theekisten ca. 1930, mahonie fineer met parelmoer inleg (identiek). Lichte fineerschade, verder in goede originele staat 12x15x12cm.
Bronzen Russisch 19e eeuws bewerkt reisikoon, 3-luik met emaille 35x13,5cm. Cond.: G
Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Grote ovale houtgesneden plaquette met vergulding, voorstellend Maria met kindje Jezus 19e-20e eeuw met etiket van een antiekzaak in Milaan 61x48cm. Cond.: G
Prehistorisch fossiel van een schelpsoort in leisteen 29x20x2cm. Cond.: G
Antieke Arabische tondeldoos van leder, koper en metaal in goede originele staat 5x11x1,5cm.
Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G
Decoratieve pronkschaal ca. 1880, historisme. Gemaakt van verguld compositie metaal en handbeschilderd keramieken schaal (vermoedelijk Duitsland) 32x32xø27cm. Cond.: G
Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.