Jugendstil plated presenteerschaal ca. 1900 (koper) met karperdecor 46,5x25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Engelse tinnen braadschaal (warmhoudschaal), gemerkt Shan en Fisher patentees Sheffield, in goede originele staat 8x58x40cm.
Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...
Vroeg 19e eeuwse tinnen Empire kraantjeskan op houten voet in originele staat (gemerkt A.P.) 45cm. Cond.: G
Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.
Majolica petroleumlamp ca. 1880. De onderkant van het petroleumreservoir is afgebroken (mist) 55xø24cm. Cond.: M
Twee Satsuma petroleumlampen ca. 1880 met messing ornamenten in goede staat 40xø13cm. Cond.: G
Antieke Historisme majolica hang petroleumlamp, oliereservoir is niet origineel 1 arm gerepareerd 60xø45cm. Cond.: R
Oude opaline glazen lampenvoet met Napoleon 45cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1900 met porseleinen en koperen voet. Groen glazen reservoir (messing voet beschadigd) 50cm. Cond.: R
Grote Galle-stijl 3-kleurige glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 53xø35cm.
Hangpetroleumlamp (schippertje) ca. 1900 met wit opaline glazen reservoir 50xø33cm. Cond.: G
Bronzen tafellamp ca. 1900 Jugendstil (was ooit glaslamp). Keramieken voet (paar chips onder af) 63cm. Cond.: R-G
Antieke tafelpetroleumlamp met melkglazen bewerkt reservoir en messing bewerkte voet in de vorm van een Korinthische zuil, ca. 1890. cond. R resevoir gerestaureerd. 86xø16cm.
Oude messing hallamp met facetgeslepen mat glas (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 43xø19cm.
Grote antieke messing historisme inktstel met briefopener ca. 1880 Duitsland (zonder reservoirs) 14x41x18cm. Cond.: G
Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.
Grote oude bronzen cloisonne staande lamp 152xø30cm. (192xø30cm.) Cond.: G
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Chinees bronzen dekselvaas ca. 1900 met Foohond op het deksel gemonteerd en cloisonne (emaille) inleg. Gestyleerd floraal decor 41x23xø16cm. Cond.: G
Twee delen antiek brons China: 1x visslot met sleutel en 1x vaas met draken en vogels 18-15cm. Cond.: G
Houtgesneden Chinese penselenpot met figuren in landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 21xø15cm.
Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.
Chinese houtgesneden wandplaquette met figuren in landschapsdecor ca. 1900 34,5x19,5x3cm. Cond.: G
Twee Chinese lakwerk opbergkisten ca. 1900 met handgeschilderde vogeldecors (1 doos bevat wit zijden dameshandschoenen 30cm. Cond.: R-G
Oud Chinees beeldje 20e eeuw van Chinese wijsheer met pagoda 15cm. Cond.: G
Grote staande gong van messing ca. 1910, licht bewerkt Jugendstil in goede staat 85x34xø25cm.
Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R
Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G
Koperen 19e eeuwse waterpomp gemonteerd op eikenhouten plaat in goede staat 170x53x40cm.
Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.
Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot in goede originele staat 36x45xø31cm.
Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.
Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse messing met roodkoperen tabaksdoos met teksten (moeilijk leesbaar). Barok gravering, rondom "een is een der" 17x4,3x3cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G
Antieke koperen warmhoud-ketel (samovaar) voor hotelgebruik ca. 1900 met gasaansluiting en 2 kranen. In goede originele staat 54x33cm.
Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G
Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G
Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.
Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G
Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R
Vijf decoratieve klassieke vazen 2e helft 20e eeuw van gegoten kunststof 20-40cm. Cond.: G
Twee gietijzeren paardenhoofden met ring voor aan de wand 2e helft 20e eeuw 26x15x18cm. Cond.: G
Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G
Metalen harnas (miniatuur model) 20e eeuw met hellebaard 90cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.
Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G
Zes oude/antieke fotolijsten 19e-20e eeuw, o.a. met intarsia, marmer en geëboniseerd hout 13-36cm. Cond.: G
Messing 5-delige haardset 19e eeuw met schelpvormige voet in goede staat 70x30x22cm.
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.
Vijf delen koper voor de haard o.a; 2 haardbokken, 1 schep, 1 tang, 1 front (bewerkt) 21-105cm. Cond.: G
Draaihaal 19e eeuw, gietijzeren pan en weegschaal 37x125cm. Cond.: G
Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse gietijzeren bewerkte kolenkit ( 1 stift van de klep is afgebroken) verder in goede staat. 30x55x36cm.
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Grote 18e eeuwse roodkoperen genagelde aker met hengsel, in goede originele staat 35x59cm.
Koperen met messing doofpot, 19e eeuw in redelijk tot goede staat 39xø28cm.
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.
Antiquarisch boek 18e eeuw, "Het Vereenigd Nederland door J.F. Martinet met gravures, landkaarten en signatures te Amsterdam door Johannes Allart 21x12x5cm. Cond.: R-G
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1741 door Jacob en Henry Keur. Origineel lederen band, bronzen beslag en sloten (restauratie), bevat gravures 11x25x38cm. Cond.: R-G
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Antiquarisch boek ca. 1800 "Minnezangen en Idyllen door H. Tollens C.Z. te AMsterdam by Pieter Johannes Uylenbroek MDCCC, opdracht aan mijn tedergeliefde gebrande catharina rivier" 23x15cm. Cond.: G
Twee antiquarische boeken 18e eeuw: 1x kern de Christelijke Leere dat is de waarheden van den hervormden godsdienst door Aegidius Francke, Bedienaar de H. Evangelius Maessluys 1776 (16x10x4cm.) en 1x ...
Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G
Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...
Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G
Drie antieke bijbels: 1x "Bevatte alle de boeken des ouden en nieuwen verbonds door J.H. van der Palm, 1x "Alle boeken des nieuwen verbonds" en 1x "Het boek Job te Leyden bij Du Mortier en zoon MDCCCX...
Kavel antiquarische boeken o.a: "Classics of exploitation" (10-delig), Geschiedenis der Wereld in woord en beeld (5-delig) en 2 delen A. Dandert Cond.: G
Kavel diverse antiquarische boeken o.a: "The nature book" (5-delig), Victor Hugo, A. Daudet, P. Loti, Oeuvres de Moliere etc. Cond.: R-G
Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G
Antiquarisch boek 18e eeuw, "De Peinzende Kristen of bundel van stichtelijke gedachten voor de eenzaamheid door Petrus Broes Amsterdam", bevat diverse gravures 13x5x23cm. Cond.: R
Drie antieke tinnen barok kaarskandelaars ca. 1800 in goede staat 16-18cm.
Twee bronzen empire stijl kaarskandelaren 20e eeuw (waarschijnlijk electrisch geweest) 24cm. Cond.:G
Drie delen oud brons: 2 kandelaren en een sluitgewicht 20e eeuw in goede staat 4-21cm.
Twee decoratieve gegoten kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 35xø14cm. Cond.: G
Grote houten barok kaarskandelaar ca. 1800 Duitsland met originele polychromie, kaarspin mist 85cm. Cond.: G
Twee oude bronzen kaarslandelaren in Empire stijl ca. 1920 ( 1 binnenhals mist, licht vervormd) 22cm. Cond.: R-G
Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.
Grote oude Duitse plated W.M.F. 30-lichts kaarskandelaar (ongepoetst) nin barok vormgeving. In goede originele staat 25x30x12cm.
Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.
Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G
Twee oude geschilderde miniatuurportretten; 1x adelijke dame met ivoren en parelmoer omlijsting 9x10,5cm. en 1x damesbuste met geëboniseerde houten omlijsting 10,5x10cm.
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G