Afrikaans ijzeren band 18e eeuw, werd in de tijd als betalingsmiddel gebruikt (bewerkt) 7x13x12cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen penning Frankrijk, Francois Jules Pigtet door C.Richard F. professeur D histoire naturelle A L'Academie de Geneve. 0.7xø10.2cm., Cond.:G
18e Eeuwse instructie voor de stadsmakelaars in kruydenierswaaren en verf-stoffen 1766. J.W. Folckers 21,5x16,5cm. Cond.: G
Zeven Proof sets Nederland Rijksmunt Utrecht, 1983, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, Guldens.
Rode box met 6 proof sets 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, guldens.
Blauwe box Engeland, bevat 6 mappen Queen Elizabeth the Queen Mother.
Drie rode mapjes met penningen, 1x 11 penningen, 1x 12 penningen en 1x 4 penningen.