Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G
Twee speelgoed stoomwalsen in doos: 1x Die Cast USA no 1 Steam Engine en 1x blikken kovap stoomwals met sleutel 19-23cm. Cond.: G
Vier oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 23x33x3cm., 18x30x3cm. en 22x32x4cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout, been en ivoor 14x26x7cm., 16x23x8cm. en 14x23x8cm. Cond.: R-G
Vier delen vooroorlogs speelgoed: 1x stoommachine ca. 1920 met 3 accesoires (1x messenslijper, 1x slijper en 1x watermolen) 10-35cm. Cond.: R
Twee delen oud Duits blikken speelgoed: 1x grote Arnold oplegger met container Express DAF ca. 1950 (bespeeld en 1x Tippco Caddilac met opwindmechanisme (ongetest en bespeeld) 19-54cm. Cond.: R-G
Papier Maché pop ca. 19835, ongemerkt met slaapogen in goede staat 54cm.
Twee poppenbedden ca. 1900: 1x Jugendstil van eikenhout (mooie kwaliteit) en 1x van vurenhout met vruchtenhout. Beide in goede staat 50-66cm.
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1920, gemerkt E.N.S.T. in ruit nr. 8 met geleed lichaam en slaapogen 58cm. Cond.: G
Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.
Grote Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop ca. 1930 nr. 1330 A.12.M met babylichaam, slaapogen en oude kleding 62cm. Cond.: G
Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...
Grote Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop ca. 1930 nr. 342.7 met slaapogen, babylichaam en bewegende tong 57cm. Cond.: G
Drie vooroorlogse Duitse speelgoed Steinbaukasten van Anker (t/m 50-er jaren) 24-33cm.
Duits porseleinen pop, gemerkt Dep 8 ca. 1920 (mogelijk Kestner) met antieke kleding, slaapogen, oorbellen en geleed lichaam 53cm. Cond.: G
Frans porseleinen pop ca. 1900, gemerkt S.F.B.J. 60 Paris met geleed lichaam, antieke kleding, hoed en slaapogen 48cm. Cond.: G
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...
Grote porseleinen gelede pop ca. 1900, gemerkt Dep nr. 8 met oorring-gaten, slaapogen, tandjes, kleertjes en pruik van echt haar, H.: 49cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....