Grote blikken Bandai Japan VW spijlenbus ca. 1960 in goede maar bespeelde staat (1 wieldop mist) 20x8x7cm.
Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.
Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat