Drie oude Hollandse bronzen plaquettes Art Deco ca. 1920: 1x rond met gezicht en getiteld "Help", 1x rond met gezicht, gemonogrammeerd Chris van der Hoef en 1x rechthoekig gestyleerde handen, gemonogrammeerd en gemerkt SKB (Chris van der Hoef) ø10cm. en 18x8cm. Cond.: G