Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is geheel origineel behalve de sloten zijn in de 19e eeuw nagemaakt en mogelijk waren de poten hoger. 135x131x53cm. Cond.: G