Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbeschilderde voorstellingen met diverse namen. In zeer goede staat. 30x14xØ10.5 cm.