Zilveren visschep, 833/000, een grote gezaagde schep met een vis en een steel voorzien van floraal decor en bekroond met een figuur met visnet. Schoonhoven, eind 19e eeuw. Voorzien van pseudokeuren. 32 cm. ca 210 gram. Voorzien van zeer nette restauratie. In goede staat