Keramische bizon. 60-er Jaren. Mogelijk Ruscha, Kurt Tschörner. Ongemerkt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.