Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat
Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Thonet-stijl kapstok. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 194 cm. In goede staat
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaat stenen, ø6-10 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø10 mm. Lengte 75 cm. In goede staat
Zilveren zakhorloge met chatelaine, Engels zakhorloge met sleutelopwinding, 925/000, Birmingham, met chatelaine voorzien van 2 signetten en een sleutel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven. 30 cm. In goede...
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.