Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees rolschilderij
Ergebnis: 50 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (5x), 1900
Ergebnis: 40 EUR

Lot antiek Engels keramiek (5x). Vijf-delig. Bestaande uit: Twee grote schenkkannen, theekan, melk/suiker set, koekjestrommel. Circa 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Lot moderne zilveren sieraden
Startpreis 40 EUR

Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat

Zilveren breischede en 2 naaldenkokers
Ergebnis: 140 EUR

Lot met een breischede en naaldenkokers met zilver. De breischede is gemaakt van ganzenveren met zilveren elementen en 2 zilveren naaldenkokers, één rechthoekig model met ribdecor en schild en een ron...

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.

2x Zilveren lepels
Ergebnis: 120 EUR

Twee antieke zilveren lepels. Eén maal ei-vormige bak, steel rond model met kam. Mr. Hendrik W. van Giffen-Groningen. Jaarletter 8/2 = anno 1800. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. En één lepe...

2x Plated warmhoudschalen
Ergebnis: 60 EUR

Twee zware antieke warmhoud dekselschalen. Barok vormgeving. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Antieke terracotta piedestal, 1880
Startpreis 400 EUR

Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.

7-Delige Art Deco-stijl karafset
Ergebnis: 60 EUR

60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.

Fantasiering
Startpreis 50 EUR

Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat

2 Zilveren ei-hangers
Startpreis 190 EUR

Twee zilveren ei-hangers, 925/000, één ei-hanger met rood ei-vormige element omvat in een zilveren huls met rood emaille en een bewerkte rand met similies en een ei-hanger versierd met zwart en creme ...

Chinese drakenkom
Startpreis 800 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

Antieke messing hang gaslamp, 1900
Ergebnis: 215 EUR

Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.

2x Dresden figuren, 1900
Startpreis 90 EUR

Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.

Eiken onderstuk
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten onderstuk. Renaissance met smeedijzeren beslag. Slot later. Met leeuwenkoppen. Afmeting: 112 x 167 x 57 cm. In goede staat.

2 Hangers van jade
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Spiegel met console
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse vergulde halspiegel met console, driekwart Korinthische zuilen en kroon. Bijgeschilderd. Blad mist. Afmeting: H 251 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.

10x Goebel figuren, Engelen
Ergebnis: 100 EUR

Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Bloedkoraal armband
Ergebnis: 225 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting met koraal, 585/000. Armband met 4 rijen ronde bloedkoralen, ø 4mm, bevestigd aan een grote rechthoekig gecontourneerde sluiting, 23x18mm, met bloe...

Antieke wijnkan, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bijbel met zilver en schildpad
Startpreis 140 EUR

Kleine bijbeltje met een kaft uit schildpad voorzien van een zilveren slot, 833/000, met graveerwerk. Het nieuwe testament. MT.:Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: S:1877. 6x12x4cm. In goede staat

Chinese trekpot
Ergebnis: 160 EUR

Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse penkandelaar
Ergebnis: 90 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Ergebnis: 25 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

Antieke mahonie chiffoniere
Ergebnis: 600 EUR

Antieke Franse mahoniehouten chiffoniere met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 130 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.

2 Karaffen met zilver
Startpreis 170 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op ronde zilveren voeten voorzien van parelrand. 833/000. ø13x40cm. De stoppen zijn verschillend. In goede staat

2 Vazen Warlamis
Ergebnis: 100 EUR

Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Schoenen met zilveren gespen
Startpreis 220 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, met muntjes. MT.: D. van der Ree, Schoonhoven, 1882-1907. Eén gesp mist een muntje, verder in goede staat

Eiken 2-deurs spinde
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten twee-deurs spinde met schappen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 167 x 134 x 40 cm. In goede staat.

Louis Seize mahonie kabinet
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met vergulde bronzen kapitellen, origineel beslag en hekwerk. Circa 1780. Afmeting: 235 x 175 x 57 cm. Lichte beschadiging. Verder in goede staat.

3x Frans porselein
Ergebnis: 120 EUR

Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Zilveren pennenbakje
Ergebnis: 140 EUR

Ovaal zilveren pennenbakje, 925/000, met geschulpte opstaande rand. Op de bodem versierd met krullen en een cartouche voorzien van gravure. MT.: Onduidelijk, London jl.:S: 1893. 20x7x1,2cm. ca 71 gram...

2 Zilveren serveerlepels
Ergebnis: 70 EUR

Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat

19e Eeuwse ovale eettafel
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse ovaal gecontourneerde eettafel met houtgestoken 4-spant poot. Rozen decor. Blad goed, poot lichte fineer schade. Afmeting: 67 x 125 x 98 cm. In goede staat.

Koperen hanglamp
Ergebnis: 35 EUR

Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.

8x Chinese kop+schotels
Ergebnis: 500 EUR

Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...

Gouden ring met turkoois
Ergebnis: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een ovale zetkast voorzien van een getorste rand bezet met een ovale cabouchon turkoois. Grootte kop 18x14mm. ø56. ca 4,8 gram. In goede staat

Engelse hangoor tafel, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.

3 Ringen
Startpreis 120 EUR

Drie ringen, 333/000, met diamant. 3 Fijne fantasieringen bezet met een singelcut geslepen diamantje. ø 49, ø 58 en ø 59. totaal ca 2,5 gram. In goede staat

Bronzen dekseldoos
Ergebnis: 90 EUR

Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.

Zilveren roomlepel
Ergebnis: 40 EUR

835/000 Zilveren roomlepel met ronde bak, deels getorste haaksteel en fraai floraal gegraveerd heft met vogel. Schoonhoven. Anno J 1893. Afmeting: 11,5 cm. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.

Hollandse penantkast
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize penantkast met origineel ringbeslag en lades achter de deuren. Circa 1800. Afmeting: 80 x 71 x 42 cm. In goede staat.

Witgouden ring met tanzaniet
Ergebnis: 990 EUR

Witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rechthoekig gefacetteerde tanzaniet, 1,95 ct, gezet in een vierpootchaton met aan weerskanten voorzien van een briljant geslepen diamant...

Grote Chinese vaas
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.

Zilveren suikerschep + roomlepel
Ergebnis: 90 EUR

835/000 Zilveren suikerschep, lengte: 12 cm. en een 835/000 zilveren roomlepel, lengte: 11 cm. Met fraaie stelen, zogenaamde Friese krul. Mr. Bijkamp & Co. -Steenwijk. Gewicht: totaal circa 36 gram. I...

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 190 EUR

Chinese Yixing trekpot met koperbewerkt deksel voorzien van eekhoorn decor. Chip tuit. Afmeting: 9,5 x 14 x 6 cm. Verder in goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 200 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

Ovale Louis Seize-stijl tafel
Ergebnis: 60 EUR

Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.

Lot zilver, 6x
Ergebnis: 40 EUR

Lot zilver, 835/000, met een gecontourneerde tasbeugel met graveerwerk en een ketting, 3 theelepels en een vork en lepel, Haags lofje. MT. Gerritsen en van Kempen, Zeist. 11-21cm. ca 160 gram. In goed...

Hollandse bijbel
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese gemberpotten
Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Treef
Startpreis 90 EUR

Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

Zilveren tafelbel, 1872
Startpreis 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...

Spiegel met console
Startpreis 200 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.

Celadon vaas
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startpreis 60 EUR

Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...

Zilveren sauslepel en klontentang
Startpreis 80 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak met schenktuit. Lengte: 14 cm. Anno 1857. En een 835/000 zilveren klontentang met een lengte van 13 cm. Mr. W.H. Woortman-Amsterdam. Anno S 1852. Reparatie...

Antiek theekastje, 1915
Ergebnis: 70 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Map met lepeltjes
Ergebnis: 30 EUR

Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.

4x Diverse lakstempels
Ergebnis: 60 EUR

Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Ergebnis: 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Antieke eiken eettafel, 1920
Startpreis 80 EUR

Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.

Frans kastje van rozenhout
Startpreis 300 EUR

Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

3x Koperwerk
Startpreis 50 EUR

Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Ergebnis: 1.100 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.

3x Italiaanse vergulde stoelen
Ergebnis: 60 EUR

Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Gucci horloge
Ergebnis: 100 EUR

Gucci dameshorloge, model 3600, quarts, met stalen band voorzien van vlindersluiting. In originele doos. In goede staat

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startpreis 150 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.

Zilveren armband
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bolletjes langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.

Boheemse glazen wandlamp
Ergebnis: 160 EUR

Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.

Chinese kom met zwart glazuur
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas
Startpreis 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

8-Kantige vitrine, groot model
Ergebnis: 350 EUR

Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.

Antiek Drents kabinet
Startpreis 450 EUR

Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...

Chinese bolvaas
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand
Ergebnis: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.

3x Antieke kraantjeskannen
Ergebnis: 60 EUR

3x Antieke tinnen kraantjeskannen. Eerste helft 19e eeuw. Barok, Empire-stijl. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

Stel antieke gelegenheidslepels
Ergebnis: 120 EUR

Stel antieke zilveren gelegenheidslepels met takvormige stelen en bladornament en bekroond met afbeelding 'De Moederliefde'. Voorzien van oude keuren, belastingkeur Dolfijntje (1859 - 1893). en Mr. R....

Perzisch kleed, 190 x 130 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, aardetinten + blauw. Afmeting: 190 x 130 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap
Ergebnis: 700 EUR

Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.

Zilveren hanger & armband
Startpreis 60 EUR

Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startpreis 300 EUR

Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Franse tazza, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

J. van Delden, Haven Rotterdam
Ergebnis: 425 EUR

Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

Perzisch kleed, 205 x 146 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Mooi Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw. Afmeting: 205 x 146 cm. In goede staat.

Antieke tabakspijp
Ergebnis: 80 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten
Startpreis 300 EUR

W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.

2x Engelse lucifersstrijkers
Startpreis 50 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi
Ergebnis: 200 EUR

Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Zandstenen leeuwekop
Ergebnis: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Witgouden horloge diamant
Startpreis 800 EUR

Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...

2x Art Deco boekensteunen
Ergebnis: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Ergebnis: 275 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Verdeelschaal op dienblad
Startpreis 50 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.