Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens
Ergebnis: 200 EUR

Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Startpreis 40 EUR

Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.

G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startpreis 300 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

3x Imari porselein
Startpreis 150 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.

Merida, Surrealistische voorstelling
Ergebnis: 100 EUR

Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Ergebnis: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Startpreis 200 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Ergebnis: 50 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.

Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels
Ergebnis: 90 EUR

Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Startpreis 800 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startpreis 150 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

2 Hangers van jade
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Chinese trekpot
Ergebnis: 160 EUR

Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, 1850
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.

Blanc de Chine Quan Yin figuur
Ergebnis: 170 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Herenportret
Ergebnis: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.

Chinese melk en bloed vaas
Ergebnis: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.

M. Gillee? Stadsgezicht met figuren
Startpreis 70 EUR

M. Gillee? Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.

J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade
Ergebnis: 950 EUR

Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen
Startpreis 80 EUR

Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Japanse schotel ø 39,5 cm.
Ergebnis: 45 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.

3x 19e Eeuwse Imari borden
Ergebnis: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.