Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan
Ergebnis: 250 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen
Ergebnis: 80 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

3x Kristalglas
Startpreis 40 EUR

Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.

Grote Murano-stijl glazen vis
Ergebnis: 77 EUR

Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.

2x Wandconsoles
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse 10 liter maat
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.

Glazen stier
Ergebnis: 40 EUR

Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Kluwenhouder mahonie
Startpreis 50 EUR

Mahonie kluwenhouder

Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startpreis 400 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Schut, Landschap
Ergebnis: 200 EUR

Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.

D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startpreis 100 EUR

D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke marmeren dames buste
Ergebnis: 45 EUR

Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw
Ergebnis: 110 EUR

Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Borstbeeld, Meisje met paardenstaart
Ergebnis: 120 EUR

Groot gipsen Jugendstil-stijl borstbeeld. Meisje met paardenstaart. Gesigneerd R. Aurili. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

18e Eeuws houten beeld
Startpreis 300 EUR

Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (5x divers)
Ergebnis: 60 EUR

Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.

M. Mouly, Zeilboot op zee
Ergebnis: 100 EUR

M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.

Antiek fotoboek met speeldoos
Ergebnis: 100 EUR

Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool
Startpreis 250 EUR

Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Veldman, Fregat op volle zee
Ergebnis: 325 EUR

Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Eend
Ergebnis: 110 EUR

Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 18 cm. In goede staat.

2x Bronzen beelden
Startpreis 50 EUR

Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Hollands landschap
Startpreis 200 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.