Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Messing kadelaren
Ergebnis: 55 EUR

Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Diamant, 0,47 ct
Startpreis 500 EUR

Briljant geslepen diamant, 0,47 ct VVSI/G.

Franse comtoise met harpslinger
Ergebnis: 120 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Gave wijzerplaat. Afmeting: 43 x 27 x 16 cm. In goede staat.

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.

Antieke reiswekker
Ergebnis: 180 EUR

Kleine antieke messing reiswekker met bewerkte metalen wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Gouden fantasiering
Ergebnis: 110 EUR

Bicolour gouden ring, 585/000, massief uitgevoerd, met een fijne band en aan de kop een witgouden golf met een geelgouden krul. Breedte 11 mm. ca 4 gram. ø 58. In goede staat

3x 18e Eeuwse Delftse schotels
Ergebnis: 550 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Verte bord
Ergebnis: 150 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.

Ebel polshorloge
Ergebnis: 550 EUR

Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...

Vroeg 19e eeuws naaikistje
Ergebnis: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.

2x Duitse koekoeksklokken
Ergebnis: 70 EUR

Twee oude Duitse houtgesneden koekoeksklokken. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...

Witgouden hanger met Tahitiparel en diamant
Startpreis 500 EUR

Elegante witgouden hanger, 750/000, met Tahiti-parel en diamant. Hanger met in het midden een Tahiti-parel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 witgouden stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse ...

Chinese theebus, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...

8 Chinese snuffbottles
Ergebnis: 260 EUR

Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat

6x Oud/antiek Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde kroonluchter
Ergebnis: 80 EUR

Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.

Oude Ruhla schaakklok
Startpreis 30 EUR

Oude Oost-Duitse Ruhla berkenhouten schaakklok. In originele doos. Afmeting: 14 x 22 x 6,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren theezeefjes
Startpreis 75 EUR

Twee zilveren theezeefjes, één opengewerkt model met biedermeierdecor met putti, 835/000, en een theezeef, 800/000, met gezaagd rasterpatroon en versierd met putti en C-voluten. 13-13,5cm. totaal ca 1...

Zilveren sigarettendoos
Startpreis 65 EUR

Zilveren sigarettendoos, 925/000, rechthoekig bol heupmodel, voorzien van een monogramgravure. Aan de binnenzijde eveneens voorzien van een gravure. MT.: W.J.Myatt & Co, ltd, Birmingham, jl.: n:1912. ...

3 Delen Imari
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.