Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Ongesigneerd, Havengezicht met boten 1299
Ongesigneerd, Havengezicht met boten

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
G. Bakker, Drentse plaggenhut 1300
G. Bakker, Drentse plaggenhut

Ergebnis:

70 EUR

18e Eeuwse Duitse landkaart 1301
18e Eeuwse Duitse landkaart
Startpreis 40 EUR
Verkauft
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures 1302
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Antieke Duitse landkaart 1303
Antieke Duitse landkaart

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen 1304
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen

Ergebnis:

120 EUR

3x Oude Chinese werken op zijde 1305
3x Oude Chinese werken op zijde
Startpreis 60 EUR
Helen Sieger, Twee schimmende figuren 1306
Helen Sieger, Twee schimmende figuren
Startpreis 150 EUR
Verkauft
A. Franelco, Kerk interieur 1307
A. Franelco, Kerk interieur

Ergebnis:

150 EUR

Steggerda, Landschap met ven en boot 1308
Steggerda, Landschap met ven en boot
Startpreis 60 EUR
Verkauft
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak 1309
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak

Ergebnis:

105 EUR

3x Japanse werken, Landschappen met vogels 1310
3x Japanse werken, Landschappen met vogels
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Onduid.gesign., Boeren interieur 1311
Onduid.gesign., Boeren interieur

Ergebnis:

80 EUR

5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1312
5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Startpreis 80 EUR
Verkauft
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij 1313
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij

Ergebnis:

100 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1314
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Boerderij met waterput 1315
Ongesigneerd, Boerderij met waterput

Ergebnis:

50 EUR

Eduardo Guerra, La Habana 1995 1316
Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startpreis 80 EUR
Ria Exel, Wachten op Godot 1317
Ria Exel, Wachten op Godot
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Cale ?, Boerderij 1318
Cale ?, Boerderij

Ergebnis:

50 EUR

A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1319
A. Peters, Oostenrijks berglandschap
Startpreis 100 EUR
Verkauft
G. Krol, Rivier de Dinkel 1320
G. Krol, Rivier de Dinkel

Ergebnis:

60 EUR

A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade 1321
A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade
Startpreis 160 EUR
Verkauft
W. Raaphorst, Weiland met koeien 1322
W. Raaphorst, Weiland met koeien

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1323
W. Hatebeuk, Stadsgezicht

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen 1324
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen 1325
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling 1326
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling

Ergebnis:

40 EUR

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk 1327
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startpreis 40 EUR
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling 1328
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startpreis 40 EUR
Aad van den Bosch, Chess Move 1329
Aad van den Bosch, Chess Move
Startpreis 40 EUR
Aad van den Bosch, Formation 1330
Aad van den Bosch, Formation
Startpreis 40 EUR
Verkauft
J. ten Cate, Landschap met boerderij 1331
J. ten Cate, Landschap met boerderij

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1332
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Verso Eyck, Stadsgezicht 1333
Verso Eyck, Stadsgezicht

Ergebnis:

100 EUR

Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1334
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startpreis 250 EUR
Verkauft
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren 1335
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren

Ergebnis:

200 EUR

2x Oude Duitse landkaarten 1336
2x Oude Duitse landkaarten
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Oude Chinese houtsnede/aquarel 1337
Oude Chinese houtsnede/aquarel

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis 1338
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding 1339
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding

Ergebnis:

100 EUR

2x Japanse zijde schilderijen 1340
2x Japanse zijde schilderijen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
F. Roth, Winterlandschap 1341
F. Roth, Winterlandschap

Ergebnis:

40 EUR

Russische School, Oude vrouw op stoel 1342
Russische School, Oude vrouw op stoel
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Russische School, Meisje met bloem 1343
Russische School, Meisje met bloem

Ergebnis:

350 EUR

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling 1344
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Oosterse vrouw 1345
Ongesigneerd, Oosterse vrouw

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten 1346
Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk 1347
Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1348
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes

Ergebnis:

50 EUR

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht 1349
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Startpreis 80 EUR
Verkauft
van Eyck, Duitse jager 1350
van Eyck, Duitse jager

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Th. Hekker, Stilleven met mand appels 1351
Th. Hekker, Stilleven met mand appels

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
G.F. Theijssen, Riviergezicht 1352
G.F. Theijssen, Riviergezicht

Ergebnis:

120 EUR

Sierk Schröder, Meisjes portret 1353
Sierk Schröder, Meisjes portret
Startpreis 100 EUR
Max Liebermann, Illustraties 1354
Max Liebermann, Illustraties
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars 1355
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars

Ergebnis:

100 EUR

J.J. Hovener, Orang Oetan 1356
J.J. Hovener, Orang Oetan
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Onduid.gesign., Kerkinterieur 1357
Onduid.gesign., Kerkinterieur

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret 1358
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret

Ergebnis:

50 EUR

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1359
Startpreis 50 EUR
Verkauft
J.J. v.d. Stap, Bosgezicht 1360
J.J. v.d. Stap, Bosgezicht

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam 1361
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht 1362
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht

Ergebnis:

50 EUR

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond 1363
Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Startpreis 150 EUR
Verkauft
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden 1364
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden

Ergebnis:

80 EUR

Dietz Jr., Landschap met kippen 1365
Dietz Jr., Landschap met kippen
Startpreis 150 EUR
Verkauft
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1366
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Dame met hoge hoed 1367
Ongesigneerd, Dame met hoge hoed

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom 1369
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer 1370
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2x Chung Giang, Deurportalen 1371
2x Chung Giang, Deurportalen

Ergebnis:

190 EUR

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje 1372
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startpreis 185 EUR
Verkauft
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs 1373
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
18e Eeuwse landkaart  De Velouwe 1374
18e Eeuwse landkaart De Velouwe

Ergebnis:

110 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1375
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Arend Hendriks, Landschap 1376
Arend Hendriks, Landschap

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
A. Heyboer, Spetterkip 1377
A. Heyboer, Spetterkip

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1378
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

Ergebnis:

325 EUR

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven 1379
J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Startpreis 375 EUR
Verkauft
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant 1380
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht 1381
Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
M. Schollier, Riviergezicht 1382
M. Schollier, Riviergezicht

Ergebnis:

60 EUR

2x Lithografieën 1383
2x Lithografieën
Startpreis 150 EUR
Verkauft
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam 1384
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten 1385
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten 1386
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Frechlin, Landschap met eenden 1387
Frechlin, Landschap met eenden

Ergebnis:

65 EUR

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen 1388
A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startpreis 300 EUR
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond 1389
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startpreis 240 EUR
H. de Jager, Kubistische voorstelling 1390
H. de Jager, Kubistische voorstelling
Startpreis 100 EUR
Verkauft
5x 19e eeuwse prenten in lijst 1391
5x 19e eeuwse prenten in lijst

Ergebnis:

50 EUR

Monogram H.S., Boer rookt pijp 1392
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startpreis 30 EUR
Verkauft
D. Kruis, Hollands wintergezicht 1393
D. Kruis, Hollands wintergezicht

Ergebnis:

40 EUR

Lot prenten in lijst (5x) 1394
Lot prenten in lijst (5x)
Startpreis 50 EUR