Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Kristallen flacon met geelgouden kraag en dop, 585/000ovale cilindervorm met slijpwerk. 2,5x1,5x9cm. Dop heeft 2 deukje, verder in goede staat