Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Startpreis 600 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Startpreis 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Collier van bloedkoraal met zilveren slot
Startpreis 100 EUR

Collier van bloedkoralen, met een rode kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gecontourneerde vorm met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat

Bronzen figuur, Man met zwaard
Startpreis 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

2 Zilveren zakhorloges
Startpreis 35 EUR

Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.

Antieke tafelspiegel, 1915
Startpreis 200 EUR

Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 255 x 168 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel
Startpreis 160 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.

4x Antieke Chinese borden
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.

Oude Engelse breakfront boekenkast
Ergebnis: 150 EUR

Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.

John Bevort, Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 90 EUR

John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chinees terracotta paard
Ergebnis: 300 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

4-Delige tuinset
Ergebnis: 90 EUR

Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...

Clairy?, Boten bij vuurtoren
Ergebnis: 50 EUR

Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Startpreis 80 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.

Gouden ring diamant
Startpreis 65 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat

Gouden ring met parel
Startpreis 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos & pijpschraper
Startpreis 140 EUR

Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...

Vertico met opstand
Startpreis 400 EUR

Vertico met opstand. Afmeting: H 199 x B 107 x D 50 cm.

Oude Engelse Tilt top tafel
Startpreis 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startpreis 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Japanse Nagatina
Ergebnis: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.