Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen oriëntaalse flacons in pagode vorm. Met goud decor en oriëntaalse tuin. Bij één deksel chips. Afmeting: 19 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Zilveren klemarmband, 925/000, met een bewerking met driehoeken. Breedte 14 mm. Gegraveerd Ipina 1984. 62x54mm. ca 39 gram. In goede staat
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 5 zirconia's en 4 saffier in een railzetting geplaatst. breedte ring 3 mm, ø 58 ca 1,8 gram. In goede staat
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.