Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote twee-delige antieke Chinees porseleinen Familie Rose lamp. Opengewerkt, met florale/dieren decor. Zes-kantig. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.