C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Antieke Belgische bronzen 'Manneke Pis' op rood marmeren piedestal. Circa 1900. Marmer gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.