Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000, Armband met 3 rijen koralen, ø 5 mm., bevestigd aan een gouden sluiting met een opengewerkte bloemvorm met in het midden een koraal. 19 cm In goe...
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...
Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Geelgouden ring met 4 kleine briljant geslepen diamanten in de band. Aan de band zit een witgouden hanger in de vorm van een zonnetje met in het midde...
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Drie entree dishes, plated rechthoekige model met getorste rand, één met een groffe rand en twee met een fijnere rand. 28x21x8cm.
Collier van gekleurde ronde agaatkralen, ø 6mm, 3 rijen bevestigd aan een geelgouden sluiting gemaakt uit filigrain. 40 cm. In goede staat
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 830/000, op een gecontourneerde rechthoekige voet met 2 licht gekrulde armen. 25x11x21 cm. MT.:Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.
Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw
19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
Zilveren miniatuur stoelklok, 833/000, met gezaagde vazen. MT.: J.M. van Waveren, Haarlem. jl.:q:1976. 10x5cm. ca 51 gram. In goede staat