Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startpreis 2.250 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...

Franse comtoise staande klok
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.

Friese staartklok met bruidskrans
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Ergebnis: 80 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle staande klok, 1920
Startpreis 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

Antieke Franse zuilenpendule, 1860
Startpreis 200 EUR

Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Marmeren pendule
Startpreis 120 EUR

19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startpreis 200 EUR

Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse schoolklok
Startpreis 50 EUR

Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.

K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.

2x Oude/antieke klokken
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...

3x Porseleinen beeldjes
Startpreis 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...

2x Oud Chinees celadon porselein
Ergebnis: 110 EUR

Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

6x Engelse borden, 19e eeuw
Startpreis 30 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

2x Antieke reiswekkers, 1900
Ergebnis: 65 EUR

Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Antieke vaas met putti
Startpreis 90 EUR

Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 30 EUR

Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok
Startpreis 180 EUR

Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.

Duitse Art Deco schaal
Startpreis 50 EUR

Duitse Art Deco porseleinen schaal met opengewerkte omranding. Gemerkt Schönberg Arzberg. Motief: Willkommen. Afmeting: 5 x 25 cm ø. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1880
Startpreis 600 EUR

Zeer grote Duitse eikenhouten gestoken tafelklok in Renaissance-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Alleen genummerd. Afmeting: 100 x 62 x 35 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Ergebnis: 200 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees draken bord
Startpreis 200 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.