Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie
Ergebnis: 200 EUR

Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.

Ventura, Twee oude ovale schilderijen
Ergebnis: 80 EUR

Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

6x Antieke Japanse schalen
Startpreis 60 EUR

Zes antieke Japanse schalen/borden. Onder andere: Satsuma, Imari. Twee borden beschadigd. Afmeting: ø 20 -24 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startpreis 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.

Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen'
Startpreis 50 EUR

Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Ontwerp Scandinavian Air Expres
Startpreis 50 EUR

Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk (6x)
Startpreis 60 EUR

Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Zilveren Weense spiegel
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren handspiegel, 800/000, Weens, rechthoekig model met ronde bovenkant versierd met een rand met knerren. 30x12cm. In goede staat

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Opera Vermeille
Startpreis 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Vermeille". Sterling dop met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919. In zeer goede staat.

18e Eeuws Barok Heilig figuur
Startpreis 750 EUR

Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Haas
Startpreis 120 EUR

Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Startpreis 200 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

Frans emaille reclamebord
Startpreis 50 EUR

30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.

2x Antieke Indonesische Sirih-houders
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...

Verguld houten crucifix
Ergebnis: 50 EUR

Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Antieke viool, Hopf
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Bloedkoralen ketting
Startpreis 800 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van kaasvormige bloedkoralen, ø 10 mm. bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm. 50 cm. ca 85 gram. In goede staat

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille
Startpreis 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Vermeille". Verguld met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919 met originele doos en papieren. In zeer goede staat.

Gouden choker
Startpreis 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat

Fries zilveren oorijzer met stiften
Startpreis 250 EUR

Fries zilveren oorijzer, 833/000, met zilveren kappen met bloemrozetten en een parelrand. MT.: A.G.Kijlstra, Drachten. jl.:E:1889. ca 103 gram. Iets uit model, verder in zeer goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 250 EUR

Gouden ring, 833/000, met diamant. Ring met een ovale kop bezet met briljant en achtkant geslepen diamanten. Totaal ca 0,30 ct. 20x12mm. ø 50. MT.: Klumpers. ca 5,2 gram. In goede staat

3x Antieke geweren, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Ergebnis: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

6x Perzië, divers
Startpreis 60 EUR

Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.