Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
Antieke lederen oorstoel met mooie patina. Circa 1930. Afmeting: 108 x 84 x 85 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok commode met vier lades en origineel messing beslag. Afmeting: 89 x 93 x 58 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier notenhouten secretaire met schuine klep, taps toelopende poten en brons beslag. Circa 1830. Afmeting: 114 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Eén-deurs vitrinekast. Massief eiken. Circa 1860. Gebogen kop/pootjes. Zuid-Duitsland/Tsjechië. Afmeting: 174 x 95 x 43 cm (hxbxd). In goede staat.
Empire mahoniehouten diva bank met goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 80 x 70 x 205 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met koppen en floraal snijwerk. Met bruin marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 49 x 47 cm ø. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse lakwerk piedestals met gegraveerde florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten met palissander kamerscherm met borduurwerk. Het laatste avondmaal. Circa 1860. Afmeting: 109 x 62 x 50 cm. Mooie kwaliteit.
Italiaans notenhouten bar meubel. Tweede helft 20e eeuw. In Renaissance-stijl met ijzeren vensters en draaibare bar achter snijwerk. Mooie kwaliteit ! Twee-delig. Afmeting: 170 x 95 x 53 cm. In goede ...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere ladenkast met parelmoer beslag. Circa 1860. Afmeting: 160 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire cilinder secretaire met glas opstand. Twee-delig. Met uitschuifbaar schrijfblad en vele lades. Circa 1820. Afmeting: 184 x 68 x 147 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse beschilderde Barok-stijl tabernakel hoekkast met diverse lades. Circa 1900. Afmeting: 217 x 110 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws rozenhouten Frans nachtkastje met drie lades, marmerblad en messing. Lichte fineerschade. Afmeting: 82 x 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken tafeltje met zeldzame koperen slachtbak. Afmeting: 55 x 84 x 50 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 77 x 46 cm. In zeer goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Barok commode met vier lades. Circa 1880. Spanningsscheur zijkant. Afmeting: 81 x 103 x 51 cm. In redelijke/goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Eiken kist met licht gebogen deksel. Circa 1780. Op vierkantige poten. Afmeting: 118 x 78 x 68 cm (bxhxd). In goede staat.
Teakhouten schrijfbureau. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met vele lades en deurtjes. Afmeting: 119 x 100 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met florale intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 76 x 45 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse notenhouten kist met ster-intarsia. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 75 x 57 x 116 cm. In goede staat.
Notenhouten Barok-stijl vitrine opzetkast met wortelnoten en florale intarsia + zes lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 146 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en bandintarsia. Afmeting: 98 x 64 x 82 cm. In goede staat.
Engelse Art Deco kaptafel. Notenhout met inlegwerk. Spiegel facet geslepen. Afmeting: 110 x 68 x 45 cm. Totale hoogte inclusief spiegel 152 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel. Ongerestaureerd. Afmeting: 75 x 112 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 105 x 65 x 62 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten schildersezel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met groen schrijfleer en lyra-vorm in poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 95 x 85 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse mahoniehouten halspiegel. Napoleon III. Circa 1860. Afmeting: 191 x 115 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten schrijfbureau met drie lades en lederen schrijfblad. Afmeting: 77 x 120 x 75 cm. In goede staat.
Japans lakwerkkastje met gouddecor en spekstenen figuren. Twee deuren en vier lades. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 56 x 35 cm. In goede staat.
Ronde Oosterse etagere. 20e Eeuw. Afmeting: 165 x 27 x 140 cm ø. In goede staat.
Antieke Noord Afrikaanse schaarstoel met snijwerk en parelmoer-inleg. Circa 1900. Afmeting: 103 x 67 x 49 cm. In goede staat.
Antieke kleine Duitse één-deurs spinde met ruitpaneel. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 72 x 62 x 30 cm. In goede staat.