Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
18e Eeuwse stoel, eiken 4138
18e Eeuwse stoel, eiken

Ergebnis:

60 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1049
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startpreis 700 EUR
Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Oude/antieke Tulwar sabel 2704
Oude/antieke Tulwar sabel

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Oude ladenkast, 1930-1950 4102
Oude ladenkast, 1930-1950

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Antieke Gründerzeit theetafel, 1880 4095
Antieke Gründerzeit theetafel, 1880

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Antieke eiken hal/kerk bank, 1850 4088
Antieke eiken hal/kerk bank, 1850

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Evert Moll, Rotterdams havengezicht 1013
Evert Moll, Rotterdams havengezicht

Ergebnis:

600 EUR

W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht 1006
W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw 4052
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800 4045
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Armband met koraal 950
Armband met koraal

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Franse speeltafel, 19e eeuw 4038
Franse speeltafel, 19e eeuw

Ergebnis:

375 EUR

Vergulde oorknoppen met granaat 943
Vergulde oorknoppen met granaat
Startpreis 30 EUR
Verkauft
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting) 936
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting)

Ergebnis:

60 EUR

5x Münchener Bilderbogen prenten 2452
5x Münchener Bilderbogen prenten
Startpreis 50 EUR
2x Lakstempels, 19e eeuw 2445
2x Lakstempels, 19e eeuw
Startpreis 70 EUR
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startpreis 2.500 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3685
Franse comtoise, 19e eeuw
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Lot divers oud/antiek koper 2438
Lot divers oud/antiek koper

Ergebnis:

50 EUR

Antieke kolompendule, 1850 3678
Antieke kolompendule, 1850
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Zilveren doos met agaat 900
Zilveren doos met agaat

Ergebnis:

100 EUR

Strooier met zilveren deksel 893
Strooier met zilveren deksel
Startpreis 30 EUR
Verkauft
4x Chinese schotels, 18e eeuw 6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Witgouden ring met aquamarijn en diamant 886
Witgouden ring met aquamarijn en diamant

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Lot antiek Japans Imari porselein 6560
Lot antiek Japans Imari porselein

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Antieke opaline 'Napoleon' lamp 2402
Antieke opaline 'Napoleon' lamp

Ergebnis:

90 EUR

Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter 3642
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Startpreis 500 EUR
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startpreis 30 EUR
Verkauft
7x Fayence borden, 19e eeuw 6546
7x Fayence borden, 19e eeuw

Ergebnis:

25 EUR

Oud scheepskompas 2395
Oud scheepskompas
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

Ergebnis:

35 EUR

Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startpreis 140 EUR
Verkauft
Antieke eventjesveel bakvorm 2388
Antieke eventjesveel bakvorm

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6517
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
18x Oud kristalglas, 20e eeuw 5564
18x Oud kristalglas, 20e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Gietijzeren raderboot New York 2352
Gietijzeren raderboot New York

Ergebnis:

250 EUR

Antieke Japanse bloempot, 1900 2345
Antieke Japanse bloempot, 1900
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

Ergebnis:

30 EUR

Friese staartklok 3585
Friese staartklok
Startpreis 120 EUR
3x Oude/antieke Oosterse figuren 2338
3x Oude/antieke Oosterse figuren
Startpreis 60 EUR
Imari sierschotel, 19e eeuw 6510
Imari sierschotel, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR
Verkauft
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930 6503
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Zaanse klok 3578
Zaanse klok

Ergebnis:

30 EUR

Grote glazen asbak 5557
Grote glazen asbak
Startpreis 120 EUR
7x Glazen/Kristallen flacons 5550
7x Glazen/Kristallen flacons
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Art Deco pendule stel, 1920 3542
Art Deco pendule stel, 1920

Ergebnis:

60 EUR