Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Drie colliers, één uit schuimkoraal en bamboekoraal, lang collier met fijne koraaltjes en een bruidsketting met witmetalen hanger met gekleurde stenen.
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.
Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...
Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909
Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
J. Doeleman. 1848 - 1913. Boerin op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 21 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw achter een spinnewiel, 4 cm, een arreslee, 2x4cm, een koets met oog, 2x3,5cm en een ring in de vorm van een hond. Totaal ca 65 gram. In goede staat
Rechthoekige zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met Djokja bewerking en in het midden voorzien van een rechthoekig stuk agaat. Met velouren interieur. Grootte 11x14x3cm
18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
Witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met hoge zetting met daarin een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9,5mm, met 4 achtkant geslepen diamanten. ø 57 ca 6 gram. In goede staat
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een koets, 835/000, met figuur op de bok. MT.: J.M. Warning, Haarlem. ca 76 gram. 10x3x5cm. In goede staat
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten binnenblad en een opengewerkte plated rand met biedermeier patroon met bloemen en krullen. klein breukje in de rand. 31x44x2cm. Verder in goede staat
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....
Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, versierd met opgelegde elementen en een turkoois. Vilno 1857. Wat gedeukt. 32 cm. In redelijke staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, in de vorm van een poedel met diamanten, ca 0,14 ct en een robijn als oog. 16x23mm. lengte 40 cm. Nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met lange ovale gecontourneerde zetkast met bewerking, voorzien van een streepagaat, 20x8mm. ø56. ca 4,1 gram. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
19e Eeuwse Duitse boeren grenen één-deurs spinde met lade. Circa 1850. Afmeting: 155 x 100 x 42 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, opengewerkte model, in de vorm van een bloem met zaadpareltjes en een briljant geslepen diamant, ca 0,07 ct. Voorzien van een oog met scharnier. 30x24mm. ca 2 gram. In goed...
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met houtnerf, florale en vogel decor. Bodemmerk onder blauwe glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.
Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met florale decor. Afmeting: 6 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.
Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren theekan, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model geplaatst op uitgewerkte poten met bladmotief. Voorzien van een uitgewerkte greep in krulvorm met bladdecor. MT.: Lang en Koops, Rotterdam, ...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen olielampjes met bronzen monturen, vleermuizen en draken decor. Eén heeft haarlijn in bodem. Afmeting: 9 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Oorstekers met een golvende hanger bezet met singlecut geslepen diamant en voorzien van een witgouden bewerking. lengte 33 mm. ca 1,6 gram. Als nieuw
Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Brisures bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een fraai uitgewerkte hanger voorzien van cultive parel, ø 6,5 m...
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...
Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zes in-één vallende keramieken schalen. Societé Ceramique Maastricht Holland. Decor Beatrix. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: ø 10 - ø 23 cm. In redelijke/goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren, teksten en goud decors. Bodemmerk. Gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.
Veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor. Zes gaaf, acht minimale chip of haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...
Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren decor en Chinese tekens. 18e Eeuw. Haarlijn in tuit. Afmeting: 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
Opiumflacon uit hoorn met witmetaal en versierd met diverse bewerkingen met sterren en een yingyang. 4,5x2,5x8cm. In redelijke staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, versierd met graveerwerk. jl.:G:1866. 13x4cm ca 56 gram. In goede staat
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.