Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bronzen Louis Seize pendule, 1800 3500
Bronzen Louis Seize pendule, 1800

Ergebnis:

2.750 EUR

Flöten Uhr, 1820 3501
Flöten Uhr, 1820
Startpreis 2.500 EUR
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw 3502
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw
Startpreis 1.400 EUR
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw 3503
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
Startpreis 8.000 EUR
Verkauft
Prachtige Franse Empire pendule, 1820 3504
Prachtige Franse Empire pendule, 1820

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw 3506
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

Ergebnis:

2.300 EUR

Groot astronomisch weerstation 3507
Groot astronomisch weerstation
Startpreis 2.250 EUR
Vuurvergulde pendule 3508
Vuurvergulde pendule
Startpreis 2.000 EUR
Antieke Cartel wandklok, 1800 3509
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startpreis 1.750 EUR
A'damse tafelklok, 19e eeuw 3510
A'damse tafelklok, 19e eeuw
Startpreis 1.800 EUR
Franse Empire Louis Seize pendule 3511
Franse Empire Louis Seize pendule
Startpreis 1.200 EUR
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3512
Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startpreis 675 EUR
Antieke staande klok 3513
Antieke staande klok
Startpreis 800 EUR
Oude pendule met moor 3514
Oude pendule met moor
Startpreis 1.700 EUR
Franse precisie regulateur, 1800 3515
Franse precisie regulateur, 1800
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Franse Empire pendule 3516
Franse Empire pendule

Ergebnis:

825 EUR

2-Kleurige pendule 3517
2-Kleurige pendule
Startpreis 675 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3518
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3519
Schwarzwalder klok, 19e eeuw

Ergebnis:

700 EUR

3-Delig pendule stel, 1870 3520
3-Delig pendule stel, 1870
Startpreis 1.000 EUR
Tournart klok 3521
Tournart klok
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Antieke Lenzkirch klok, 1880 3522
Antieke Lenzkirch klok, 1880

Ergebnis:

700 EUR

Grote Weense pendule, 1820 3523
Grote Weense pendule, 1820
Startpreis 2.000 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3524
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startpreis 300 EUR