Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...
Ovale broche met glas en een gouden rand en brochering, 585/000. Broche met glas voorzien van een geslepen fabelachtige voorstelling, met gouden rand en versiering van een zon. 4x3cm. In goede staat
Grote Japanse Kutani porseleinen bloempot met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 28 cm ø. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 sauslepel. Steel rond filet model met kam. Mr. J. Mandersloot - Utrecht. jl: X: 1907. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 59 gr. In goede staat.
Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse notenhouten mini-regulateur. Lichte fineerschade. Circa 1880. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.