Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 1873 - 1952. 'Strandgezicht met figuren'. Vlot impressionistisch buitensporig werk van deze schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.
Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.
Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.