Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J. Infantino, 'Muro'.
Startpreis 80 EUR

J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

B.J. Naevestad
Startpreis 30 EUR

B.J. Naevestad. 1932. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 36 cm. In goede staat.

Pit van Loo, 'Moderne compositie strepen'.
Ergebnis: 125 EUR

Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Moderne compositie strepen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2-Deurs kast, 1890.
Ergebnis: 290 EUR

Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Ongesigneerd
Startpreis 30 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Pop, 'Rempel Breidung', ca. 1900.
Startpreis 225 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Rempel Breidung' pop, nr. 117/27. Circa 1900. Met geleed lichaam en pruik van echt haar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', 1894.
Startpreis 175 EUR

Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Klepkan met zilveren deksel.
Ergebnis: 90 EUR

Kristallen klepkan met zilveren deksel, 835/000. Karaf versierd met slijpwerk in de vorm van bloemen met greep, voorzien van een zilveren klepdeksel met parelrand en duimstop. MT.: A. Chr. Fontani Sr....

Zilveren theebus
Startpreis 240 EUR

Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met gollvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals als de rand van de deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. In goe...

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Hermann Bopp
Ergebnis: 30 EUR

Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.

Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'.
Ergebnis: 180 EUR

Reinier Craeyvanger, 1876. 1812 - 1880. 'Wandelende figuren in de stad'. Aquarel op papier. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren inkstel
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren inktstel, 925/000, bestaande uit een rechthoekig gecontourneerd zilveren basement op 4 klauwpoten versierd met palmetten en krullen. Met peninleg en 2 houders met vierkante kristallen inktpot...

3-Delig zilveren servies, Deens
Startpreis 750 EUR

Bijzonder fraai 3-delig zilveren koffieservies, Deens 830. Servies bestaand uit een koffiekan, melkkan en suikerbak in een buikmodel op ronde gladde voet, voorzien van een gekruld oor. De koffiekan he...

Pop, 'Heinrich Handwerck', 1920.
Startpreis 300 EUR

Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Pop, 'Tete Jumeau', ca. 1900.
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Armband met saffier
Ergebnis: 750 EUR

Armband, 416/000, met blauw saffier. Schakelarmband bezet met 11 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, totaal ca 7,33 crt. Voorzien van kleine karabijnsluiting. Lengte 17,5 cm. breedte 4,5 mm. ca 7,5 g...

Gouden ring met briljant
Startpreis 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met opstaande zetkast met 3 achtkant geslepen diamanten in een incrustatiezetting. ø 53, ca 3,7 gram. In goede staat

30 Paar pareloorknoppen
Ergebnis: 40 EUR

Lot met 30 paar parel oorknoppen, met zwarte en witte parel, deels met steker en deels met clips.

Collier met gitten en zilveren slot
Startpreis 140 EUR

Collier van gefacetteerde gitkralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gefacetteerde zilveren sluiting. Lengte 65 cm.

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren Godslamp.
Startpreis 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

Fotocamera op statief
Ergebnis: 650 EUR

Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.