J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
B.J. Naevestad. 1932. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 36 cm. In goede staat.
Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Moderne compositie strepen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Rempel Breidung' pop, nr. 117/27. Circa 1900. Met geleed lichaam en pruik van echt haar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Kristallen klepkan met zilveren deksel, 835/000. Karaf versierd met slijpwerk in de vorm van bloemen met greep, voorzien van een zilveren klepdeksel met parelrand en duimstop. MT.: A. Chr. Fontani Sr....
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met gollvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals als de rand van de deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. In goe...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1876. 1812 - 1880. 'Wandelende figuren in de stad'. Aquarel op papier. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Zilveren inktstel, 925/000, bestaande uit een rechthoekig gecontourneerd zilveren basement op 4 klauwpoten versierd met palmetten en krullen. Met peninleg en 2 houders met vierkante kristallen inktpot...
Bijzonder fraai 3-delig zilveren koffieservies, Deens 830. Servies bestaand uit een koffiekan, melkkan en suikerbak in een buikmodel op ronde gladde voet, voorzien van een gekruld oor. De koffiekan he...
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Armband, 416/000, met blauw saffier. Schakelarmband bezet met 11 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, totaal ca 7,33 crt. Voorzien van kleine karabijnsluiting. Lengte 17,5 cm. breedte 4,5 mm. ca 7,5 g...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met opstaande zetkast met 3 achtkant geslepen diamanten in een incrustatiezetting. ø 53, ca 3,7 gram. In goede staat
Lot met 30 paar parel oorknoppen, met zwarte en witte parel, deels met steker en deels met clips.
Collier van gefacetteerde gitkralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gefacetteerde zilveren sluiting. Lengte 65 cm.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.