Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 46384, 46652, 46174, 46142, 47530, 46683.3, 46174, 46142, 4-bak, 46425, 46249, 67728, 27727, 2x67729. Diverse condities
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 45314, 45315, 45316, 44284, 44291, 44289, 44282, 45317, 45760, 45761.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 58043, 54400, 57750, 57750, 95940, 95570, 54394, 54333, 95588, 58050
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.
Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G
Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.
Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G
Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G
Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G
Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G
Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G