Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G