Armband van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen bloedkoralen tonnetjes, ø 4,5 mm, bevestigd aan een gouden langwerpige sluiting, 16x8 mm, met 2 buton bloedkoralen. Lengte 20...
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Zilveren armband, 835/000, met Biedermeier gravures. Armband met langwerking schakels versierd met Biedermeier gravures met bloemen. Breedte 16 mm. Lengte 19 cm. ca 25,7 gr.
Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en blauwe emaille. Lengte 19 cm breedte 19-28 mm.
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm. Cond;G
Collier van granaten met een gouden sluiting, 585/000. Een collier bestaande uit grote en kleine gefacetteerde granaten, ø 7-13 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting met een ribbewerking met veilig...
Groot 19e eeuws zeldzaam Fries tegeltableau met vogels op tak decor, 20 pas (minimale restauratie) 66x52cm. Cond:G
Collier van gitten met fraaie gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen gitten, ø 5mm, bevestigd aan een vierkante fraai uitgewerkte gouden streeksluiting, met filigrain, knopjes en oplegstu...
Grote ring, 375/000, met amethisten. Een ring met een grote ovale rozet bezet met een ovaal gefacetterde amethist, 16x12 mm, met daaromheen een rand met rond gefacetteerde amethisten verlopend in groo...
Geslepen kristallen theebus met geslepen ster op de bodem, amandelslijpsel met geslepen florale graveringen en 836/000 zilveren dop met parelrand, Mt. W Baksteen en C.J.Middendorp Rotterdam, omstreeks...
Geslepen kristallen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. ø4,5x9 cm
Bijzonder fraai zilveren loddereindoosje, 835/000. Gecontourneerd rechthoekig met fraaie getrembleerde bewerking en een gegraveerd paard. 40x47x50 mm. ca 32 gr. jl.: U:2004. In uitstekende staat
Twee zilveren vingerhoeden. Kleine vingerhoed, 925/000, Engels, met stipmotief en 3 filetranden, voorzien van gladde brede rand. MT.: James Swann & Son, Birmingham jl.: Y: 1948. 17x22 mm. En een vinge...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een strijkijzer met gravure bewerking, 5x5cm, een kolenkit, 3x6cm en een schop, 800/000, 6 cm Totaal ca 55 gr.
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel omstreeks 1880 warranted stone ware AB+G, Chinees decor. 49x31cm. Cond:G
Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.tL1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G