Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G