Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G
Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG
S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.
Collier van zoetwaterparels met veerslot, 333/000. Collier van rozige en grijzige licht barok zoetwaterparels, 12,5-14 mm. Lengte 47 cm. ca 102 gr.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...
Antieke Oosterse figuur omstreeks 1900, compositiemetaal, in goede staat 35cm.
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Bronzen paard met Jockey, 20e eeuw, in goede staat
Zilveren 835/000 emmervormig theezeefje met getorste zwarte steel Mt. Rondhont Enkhuizen, jl.:F: 1815. 13 cm In goede staat
Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...
Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.
Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...
Vijf beelden waaronder drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Stervende slaaf (Michelangelo), 1x Opstandige slaaf (Michelangelo), 1x Mercurius (Michel Anguier...
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Venus van Milo (Griekse oudheid), 1x Niké van Samothrake (Griekse oudheden) en 1x Venus Italica (Antonio Canova), 13-15...
Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G
J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G