Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren fazant met robijn-ogen
Startpreis 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

Yixing servies China
Startpreis 40 EUR

Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G

Grote majolica Ampfora vaas
Startpreis 50 EUR

Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R

Lot Steiff 27x
Startpreis 225 EUR

Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos

Mechanische pop met speeldoos
Ergebnis: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G

41 Munten van 1/2 Cent NL 1930-1940
Ergebnis: 30 EUR

Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.

3x figuur 1x schotel
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.

Perzisch kleed
Ergebnis: 60 EUR

Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.

Divers munt- en briefgeld
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G

2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startpreis 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G

Porseleinen serviesje met houten rekje
Startpreis 70 EUR

Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, in goede staat.

Witgouden collier met parel
Startpreis 760 EUR

Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...

Zilveren 2,5 Gulden 1872
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden uit 1872.

Set munten Lady Diana goud en zilver
Startpreis 400 EUR

Muntenset "50th anniversary Lady Diana 1961-2011, official commemorative coin set", bestaande uit 4 zilveren (925/000) munten en 1 gouden (999/000) munt.

Perzisch tapijtje
Ergebnis: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

S. Lettenbicht
Startpreis 40 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

Zilveren pijpcomfoor
Startpreis 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Gouden medaille Juliana
Startpreis 350 EUR

Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat

P. van den Braken, boerderijtje
Startpreis 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

3 antieke Franse gravures
Ergebnis: 60 EUR

Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startpreis 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Zilveren miniatuur fototoestel
Ergebnis: 130 EUR

Zilveren miniatuur, 925/000, een antieke fotocamera op standaard. Italië, Arezzo Medusa oro. 4x2x8cm. ca 36 gr. In goede staat

3 Oude messing fotolijstjes
Startpreis 60 EUR

Drie oude bewerkte messing fotolijsten met reproducties, omstreeks 1960, 18-21cm.Cond:G