Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos
Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G
Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.
Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.
Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.
Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, in goede staat.
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Muntenset "50th anniversary Lady Diana 1961-2011, official commemorative coin set", bestaande uit 4 zilveren (925/000) munten en 1 gouden (999/000) munt.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G
Zilveren miniatuur, 925/000, een antieke fotocamera op standaard. Italië, Arezzo Medusa oro. 4x2x8cm. ca 36 gr. In goede staat
Drie oude bewerkte messing fotolijsten met reproducties, omstreeks 1960, 18-21cm.Cond:G