Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees Fam Rose bord
Startpreis 90 EUR

Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G

2 Stellen kandelaars
Startpreis 60 EUR

Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.

Koraal boeddha
Ergebnis: 135 EUR

Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G

Messing schildersezel
Ergebnis: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

Franse Art Deco lamp
Ergebnis: 120 EUR

Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat

Replica Egyptisch museumstuk
Ergebnis: 135 EUR

Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.

Grote globus op standaard
Ergebnis: 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø

5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)
Ergebnis: 40 EUR

Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G

Steendruk
Ergebnis: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startpreis 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

Grote dekselvaas
Ergebnis: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startpreis 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

Reiswekker
Ergebnis: 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Chinese gemberpot, geel
Startpreis 260 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.

Schilderij, schommelpaard
Ergebnis: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Chinees blauw trekpotje
Ergebnis: 200 EUR

Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startpreis 650 EUR

Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.

Zeer grote schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G

2 Landkaarten, 18e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

2 Werken E. Fievez
Startpreis 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Staande klok
Startpreis 1.200 EUR

Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...

Landschap met molen
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Klokje
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G

Grote drakenpot, Jia Jing
Startpreis 3.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G