Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm
Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Bijzonder zilveren doosje, 925/000, in de vorm van een viool met graveringen en voorzien van snaren en een kinsteun. 7,5x2,5 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 835/000, en rokhaak. Een fluwelen tas met zilveren papagaaienbeugel versierd met krul en veer gravure en voorzien van een ring. Aan de ring zit een onedele ta...
Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.
Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat
Twee armbanden met 3 rijen edelstenen met goud op zilveren sluiting. Een armband met parels en rozenkwarts, aan een bloemsluiting met paarse en witte stenen en een armband met diverse kleuren agaat me...
Fijne witgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. ø 52 ca 1,7 gr.
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Lundby poppenhuis, bungalow met 5 kamers diverse meubelen en accessoires 2e helft 20e eeuw in goede staat 39x68x28cm
Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Twee oude Perzische kleden, fijngeknoopt met floraal decor, eenmaal bont, eenmaal zalmkleurig, 116x77-152x116cm Cond:G
Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G