Grote uitgewerkte zilveren schep, 835/000, Grote fraai uitgewerkte schep met afbeelding van Moses met de 10 geboden. Versierd met putti's en dieren. Amsterdam jl.: B: 1886 ca. 188 gr. Cond.:G
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Twee kristallen schalen met zilveren montuur, 835/000. Een bonbonschaal van ruitkristal met zilveren beugel versierd met parelrand, MT.: Van kempen, Voorschoten en een suikercoupe van bewerkt kristal ...
Drie langwerpige cameeën, uit onyx, met mannenhoofd met helm. 15x20 mm.
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G
Twaalf taartvorkjes, zes zilver 800/000 en zes pleet. Beiden met fraaie ornament bewerking. Zilveren taartvorkjes hebben een vergulde bak.
Engelse zilveren 3 tanden vork, 925/000, met weerhaak en lange steel met fraai bewerkt heft. MT.: S.Greenberg & Co, - Israel Sigmond Greenberg-, Birmingham, jl.:K: 1909. 16 cm, ca. 17 gr. Cond.: G
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G
Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Lot met 6 zilveren ringen, bestaande uit een ovale herenring, een ring met hematiet, met tijgeroog, met licht blauwe steen, met emaille en een zogenoemde gifring met lapis lazuli. totaal ca 35 gr.
Collier van bloedkoralen takjes met gouden sluiting met bloedkoraal. Lengte 60 cm, ca. 33 gr.
Bijzonder fraaie koektrommel, zilver, 835/000. Een rijkelijk gedreven rechthoekige trommel met scharnierend deksel voorzien van een voorstelling met diverse mensen en kinderen met floraal bewerkte ran...
Fraaie zilveren dienschaal, 925/000. Ovale schaal met gelobte bewerking en hamerslag, op een gelobte voet. 30x21x11 cm. ca. 543 gr. Cond.:G
Stel 835/000 zilveren Biedermeier flessenbakken ca 15cm met fraaie gedreven en gegraveerde randen en houten bodems MT.: J. Lang en C Koops Rotterdam jl.: A 1860 Cond:G
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Zilveren klokje, 925/000. Klein staand klokje met rijkelijk bewerkte zilveren buitenkant en een glad ornament aan de achterzijde. Oop pootjes, één ontbreekt. MT.: Henry Clifford Davis, Birmingham jl....
Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. ca ...
Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...
Twee antieke zilveren naaldenkokers, 835/000, beiden geribbeld en met een hartvormig wapenschild met schuifdop. MT.: P.Cool, Sneek ca 1840. 5-9cm ca. 22 gr. Als nieuw.
Sierlijke gouden hanger, 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.
Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 2...
Bijzonder fraaie zilveren zout/mosterdset met blauw glas, 835/000. Twee ovale zilveren houders en mosterdpot uitgevoerd in Louis XVI stijl met bloemguirlandes en ramskoppen op vier ramspoten. Alledrie...