Diese Webseite verwendet Cookies

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Delen divers
Ergebnis: 25 EUR

Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G

2 Oude lijsten met prentjes
Ergebnis: 25 EUR

2 Cloisone vaasje met onderzet
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.

Antieke lamp
Ergebnis: 20 EUR

Diverse koperen miniaturen
Ergebnis: 20 EUR

Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G

Onyx lamp
Ergebnis: 20 EUR

Oude Onyx tafellamp omstreeks 1960 (chip voet) 61x33ø Cond:G

Gewichtenblok
Ergebnis: 20 EUR

Antieke gewichtenklok met messing gewichten 50gr to 1kg 9x19x6cm Cond:G

Tablet, ovaal dienblad
Ergebnis: 20 EUR

Antiek 19e eeuws dienblad met ster-intarsia, wortelnoten en diverse andere houtsoorten (spanningscheur midden) 71x58cm Cond:R

Gestoken paneel met figuren
Ergebnis: 15 EUR

Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G

Petroleumlamp
Ergebnis: 15 EUR