Diese Webseite verwendet Cookies

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote drakenpot, Jia Jing 6000
Grote drakenpot, Jia Jing
Startpreis 3.000 EUR
Verkauft
4 Delen speelgoed 3154
4 Delen speelgoed

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
AM Maat 14 3147
AM Maat 14

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
AM Haren wenkbrauwen 3140
AM Haren wenkbrauwen

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Lot zilveren sieraden met barnsteen 561
Lot zilveren sieraden met barnsteen

Ergebnis:

35 EUR

3 Delen oud glas 5586
3 Delen oud glas
Startpreis 20 EUR
Verkauft
6 Oude Minerva poppen 3104
6 Oude Minerva poppen

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Lumo en Otto Dresse pop 3097
Lumo en Otto Dresse pop

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam 5579
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Armand Marseille 390 pop 3090
Armand Marseille 390 pop

Ergebnis:

90 EUR

Schilderij, stilleven 1317
Schilderij, stilleven
Startpreis 60 EUR
Aquarel, 18e eeuw 1310
Aquarel, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Schilderij G. Krol, kippen bij schuur 1303
Schilderij G. Krol, kippen bij schuur

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Zilveren vesta 525
Zilveren vesta

Ergebnis:

30 EUR

Balmain horloge 803
Balmain horloge
Startpreis 650 EUR
3 Delen Meissen 6486
3 Delen Meissen
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Divers kristal 5550
Divers kristal

Ergebnis:

30 EUR

3 Delen glaswerk 5543
3 Delen glaswerk
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Russische zilveren lepel 518
Russische zilveren lepel

Ergebnis:

40 EUR

Porseleinen hondje 6479
Porseleinen hondje
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Heubach pop 361 3054
Heubach pop 361

Ergebnis:

80 EUR

5 Chinese glazen snuff bottles 5536
5 Chinese glazen snuff bottles
Startpreis 110 EUR
Verkauft
Chatelaine 511
Chatelaine

Ergebnis:

30 EUR

2 Glazen  bolvazen 5529
2 Glazen bolvazen
Startpreis 40 EUR