Diese Webseite verwendet Cookies

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee armbanden met kleurstenen 661
Twee armbanden met kleurstenen
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Junghans regulateur 3595
Junghans regulateur

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Empire pendule, staande man 3588
Empire pendule, staande man

Ergebnis:

2.350 EUR

Verkauft
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam 5579
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam

Ergebnis:

35 EUR

Aafke Kelly 1117
Aafke Kelly
Startpreis 200 EUR
Gouden ring, 2 steentjes 654
Gouden ring, 2 steentjes
Startpreis 125 EUR
Bureauklokje, 18e eeuw 3581
Bureauklokje, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Divers kristal 5550
Divers kristal

Ergebnis:

30 EUR

3 Delen glaswerk 5543
3 Delen glaswerk
Startpreis 60 EUR
4 Jugendstil klokjes 3545
4 Jugendstil klokjes
Startpreis 350 EUR
Engelse grandmother klok 3538
Engelse grandmother klok
Startpreis 225 EUR
5 Chinese glazen snuff bottles 5536
5 Chinese glazen snuff bottles
Startpreis 110 EUR
Tafelpendule, Gustav Becker 3531
Tafelpendule, Gustav Becker
Startpreis 225 EUR
2 Glazen  bolvazen 5529
2 Glazen bolvazen
Startpreis 40 EUR
Zilveren botermes + eierlepel 625
Zilveren botermes + eierlepel
Startpreis 130 EUR
Verkauft
12 Delen Boheems kristal 5500
12 Delen Boheems kristal

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Bronzen beeld, putti 5105
Bronzen beeld, putti

Ergebnis:

70 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 1866 618
Zilveren pepermuntdoosje 1866
Startpreis 110 EUR
Verkauft
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout 5098
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
4 Delen speelgoed 3154
4 Delen speelgoed

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
AM Maat 14 3147
AM Maat 14

Ergebnis:

200 EUR

Zilver vergulde ring met amethist 611
Zilver vergulde ring met amethist
Startpreis 20 EUR
Verkauft
AM Haren wenkbrauwen 3140
AM Haren wenkbrauwen

Ergebnis:

225 EUR

Buste, Jezus, Beroude 5062
Buste, Jezus, Beroude
Startpreis 130 EUR