Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.
Twee kristallen schalen met zilveren montuur, 835/000. Een bonbonschaal van ruitkristal met zilveren beugel versierd met parelrand, MT.: Van kempen, Voorschoten en een suikercoupe van bewerkt kristal ...
Drie langwerpige cameeën, uit onyx, met mannenhoofd met helm. 15x20 mm.
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G
Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R
Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm
Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...
Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm
Twaalf taartvorkjes, zes zilver 800/000 en zes pleet. Beiden met fraaie ornament bewerking. Zilveren taartvorkjes hebben een vergulde bak.
Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G
De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.
Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G
Engelse zilveren 3 tanden vork, 925/000, met weerhaak en lange steel met fraai bewerkt heft. MT.: S.Greenberg & Co, - Israel Sigmond Greenberg-, Birmingham, jl.:K: 1909. 16 cm, ca. 17 gr. Cond.: G
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.
Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G
Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm
Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G
Messing bureaulamp met groen glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G
Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G
Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.
Zes Gilles Rimbault, 1945, erotische reprodukties door studio '69(offset) 59x54cm. reprodukties op papier, Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm
J.W. van Trirum, jonge kittens met rozen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G
Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten schrijfbureau met groen-goud schrijfleer, omstreeks 1900, 8 lades, koperen beslag, 76x86x155cm Cond:G
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Lot met 6 zilveren ringen, bestaande uit een ovale herenring, een ring met hematiet, met tijgeroog, met licht blauwe steen, met emaille en een zogenoemde gifring met lapis lazuli. totaal ca 35 gr.
Bijzonder fraaie koektrommel, zilver, 835/000. Een rijkelijk gedreven rechthoekige trommel met scharnierend deksel voorzien van een voorstelling met diverse mensen en kinderen met floraal bewerkte ran...
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Vier delen Chinees porselein, familie roze kom met floraal decor(goed) bord met coulissen en floraal decor(gelijmd), bord met floraal decor en geschulpte rand(gelijmd), familie roze bord met kraanvoge...
P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Fraaie zilveren dienschaal, 925/000. Ovale schaal met gelobte bewerking en hamerslag, op een gelobte voet. 30x21x11 cm. ca. 543 gr. Cond.:G
Stel 835/000 zilveren Biedermeier flessenbakken ca 15cm met fraaie gedreven en gegraveerde randen en houten bodems MT.: J. Lang en C Koops Rotterdam jl.: A 1860 Cond:G
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Zilveren klokje, 925/000. Klein staand klokje met rijkelijk bewerkte zilveren buitenkant en een glad ornament aan de achterzijde. Oop pootjes, één ontbreekt. MT.: Henry Clifford Davis, Birmingham jl....
Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G
Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. ca ...
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G
Twee antieke zilveren naaldenkokers, 835/000, beiden geribbeld en met een hartvormig wapenschild met schuifdop. MT.: P.Cool, Sneek ca 1840. 5-9cm ca. 22 gr. Als nieuw.
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Sierlijke gouden hanger, 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G
Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 2...
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Bijzonder fraaie zilveren zout/mosterdset met blauw glas, 835/000. Twee ovale zilveren houders en mosterdpot uitgevoerd in Louis XVI stijl met bloemguirlandes en ramskoppen op vier ramspoten. Alledrie...
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Collier van bloedkoralen takjes met gouden sluiting met bloedkoraal. Lengte 60 cm, ca. 33 gr.